1 2 3
jtemplate.ru - free extensions Joomla

Kurumsal Kimliğimiz

Yazdır

Untitled-2 copyAta Kalibrasyon San. ve Tic.Ltd. Şti., izlenebilir kalibrasyon faaliyetleri, kalibrasyon sistem danışmanlığı, cihaz - kalibratör satışı ve kalibrasyon uzmanlık eğitimleri konularında sanayinin farklı alanlarındaki kuruluşlara uzun yıllar verilen başarılı hizmetlerin oluşturduğu tecrübe, güven ve bilgi birikiminin rehberliğinde 31.12.2003 tarihinde kurulmuştur.

Boyutsal, basınç, terazi, sıcaklık, kuvvet, medikal ve ihtiyaca yönelik diğer kalibrasyon hizmetlerinin yanısıra saha çalışmaları ile de sanayinin ihtiyaç duyduğu alanlarda ulusal / uluslararası standartlarda izlenebilir kalibrasyon hizmetleri ile müşteri beklentilerine cevap vermeyi amaçlayan laboratuvarımız; cam malzeme, hız-devir-metraj, nem ölçer kalibrasyonları ve bir dizi diğer alanlarda da izlenebilir kalibrasyon hizmetleri vermektedir. Ayrıca kalibrasyon sistem danışmanlığı ve firmalar bünyesinde oluşturulacak kalibrasyon laboratuvarlarının kurulması için destek ve danışmanlık hizmetleri, cihaz - kalibratör üretimi ve satış - pazarlaması da faaliyetlerimiz kapsamındadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ATA KALİBRASYON olarak verilen kalibrasyon hizmetlerimizde;

  • İyi mesleki ve teknik uygulamalar göstererek, sürekli eğitilen ve becerisi geliştirilen uzman personeli ve teknolojinin gelişmesi sonucu ihtiyaç haline gelen değişimlere kaynakların sağlanması kabiliyeti ile hızlı şekilde cevap vererek ve kaliteyi en üst seviyede tutarak,
  • Ulusal/uluslararası standard metodları ve geçerli kılınmış içsel metodları kullanarak,
  • Referans standardların uluslararası ve laboratuvarlararası sisteme göre izlenebilirliğini temin ederek, laboratuvarlararası karşılaştırmalar yoluyla güvenilirliğini sürekli kılacak şekilde, müşterinin ihtiyaç duyduğu ölçüm belirsizliklerini ihmal etmeksizin en küçük seviyede tutarak,
  • Hızlılık, doğruluk, süreklilik, güven, eşitlik, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerinin topyekün uygulanması ve müşterilerle yapılan işbirliğinin de yardımıyla, müşteri şikayetlerinin azaltılması ve dolayısı ile müşteri memnuniyetinin artırılması konusunda gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Bu bağlamda, kalibrasyon sonuçlarını olumsuz yönde etkileyen faktörlerin ortadan kaldırılması için Kalite Yönetim Sistemi içinde oluşturulan Kalite El kitabı, prosedürler, talimatlar ve diğer dokümanların ilgili tüm personel tarafından okunması, anlaşılması ve tüm uygulamalarında etkin şekilde kullanması gerektiği bilinci temin edilmiştir. Laboratuarımızın  üst yönetimi; Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm personelin katkısıyla TS EN ISO/IEC 17025 standardı, müşteri şartı ve yasal şartlara uygun olarak etkin bir şekilde uygulayacağını ve sürekli iyileştireceğini taahhüt eder.

Yorumlar   

 
+1 #1 Ayşe ÜNAL 28-03-2013 08:06
Merhaba,

Yeni web siteniz hayırlı olsun. Çok başarılı buldum.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

2011 KURUMSAL KİMLİĞİMİZ - Ata Kalibrasyon Merkezi. 2016
Powered by Joomla 1.7 Templates